VIDIECKY dom v MÉRA– reality Maďarsko

Obec: Méra
Okres: Encsi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
  • 16 900 €

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom na predaj v MAĎARSKU PRI KOŠICIACH vo väčšej obci MÉRA, ktorá sa nachádza POPRI ROVNEJ HLAVNEJ CESTE 3 smer Miskolc. Väčšinu cesty po DIAĽNICI . Vzdialenosť od Košíc je 38 km, cca 40 min jazdy autom po ROVNEJ CESTE.  Hranica Milhosť vzdialená 18 km, Kechnec 20 km.

Obec odporúčaná aj na trvalé bývanie s VLASTNOU ŽELEZNIČNOU STANICOU. Aktuálne sa v obci nachádza VYŠŠÍ POČET SLOVENSKÝCH  OBYVATEĽOV prevažne z Košíc a okolia.

GAZDOVSKÝ DOM vhodný na  REKONŠTRUKCIU. Ideálne REKREAČNÝ DOM v dobrej časti obce. Obytná časť má tri miestnosti. Vzadu hospodárska časť.

ROVNÁ ZÁHRADA o výmere 1834 m2.

K dispozícii je elektrina.

 

V blízkosti mesto Encs, Sárospatak s termálnym kúpaliskom, hrad Regéc, Boldogkováralja.

DOBRÁ LOKALITA  v kategórii maďarské pohraničie nehnuteľnosti  - domy na predaj Košice – okolie. Najmä z hľadiska dopravnej dostupnosti po rovnej a rýchlej ceste.

Predaj nehnuteľnosti v Maďarsku a následná kúpa, prihlásenie sa na úrady a inžinierske siete je bezproblémové, ak sa zveríte do rúk špecialistov s dlhoročnou praxou na trhu. Domy v Maďarsku nie sú iba trend, ale aj výhodná investícia.

V cene nehnuteľnosti v Maďarsku je právny servis u certifikovaného advokáta, vklad kúpnej zmluvy do Katastra nehnuteľností a úhrada poplatkov, poradenstvo, tlmočenie, prepis médií.

Vlastnosti

Stav:
nutná rekonštrukcia
Úžitková plocha:
75 m2
Plocha pozemku:
1834 m2
Podlahová plocha:
50 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Viktória Borč Horňáková

maklér
  • Slovensky |
  • Magyar
Ing. Viktória Borč Horňáková

Radi Vám poradíme

captcha image