3-izbový VÍKENDOVÝ dom NA KONCI OBCE MÉRA

Obec: Méra
Okres: Encsi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
  • 31 000 €

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom - CHALUPA na predaj v Maďarsku pri Košiciach vo väčšej obci Méra, ktorá sa nachádza popri hlavnej ceste 3 smerom na Miškolc. Vzdialenosť od Košíc je 40 km, cca 40 MIN JAZDY AUTOM. Väčšina cesty z Košíc po DIAĽNICI.  Aktuálne sa v obci nachádza viacero SLOVENSKÝCH OBYVATEĹOV prevažne z Košíc a okolia. Obec odporúčaná NA TRVALÉ BÝVANIE s VLASTNOU ŽELEZNIČNOU STANICOU.

GAZDOVSKÝ, SUCHÝ, PRIESTRANNÝ 96m2, TROJIZBOVÝ DOM s veľkým pozemkom 3000m2 NA KONCI OBCE. MATERIÁL NEPÁLENÁ TEHLA + KAMENNÉ ZÁKLADY.
Ďalšie miestnosti: KUCHYŇA, KÚPEĽŇA S WC.

ÚSTREDNÉ KÚRENIE s KOTLOM na drevo.

STRECHA ŠKRIDLOVÁ, potrebná oprava.

INŽINIERSKE SIETE – obecná voda, elektrina, kanalizácia.Na PEKNE UPRAVENOM, ROVINATOM POZEMKU vo výmere 3000m2, VHODNÉ NA CHOV ZVIERAT, KONÍ...


Dobrá lokalita v kategórii maďarské pohraničie nehnuteľnosti - domy na predaj Košice – okolie. Najmä z hľadiska dopravnej dostupnosti po rovnej a rýchlej ceste.

Predaj nehnuteľnosti v Maďarsku a následná kúpa, prihlásenie sa na úrady a inžinierske siete je bezproblémové, ak sa zveríte do rúk špecialistov s dlhoročnou praxou na trhu. Domy v Maďarsku nie sú iba trend, ale aj výhodná investícia.

V CENE NEHNUTEĹNOSTI v Maďarsku je právny servis u certifikovaného advokáta, vklad kúpnej zmluvy do Katastra nehnuteľností a úhrada poplatkov, poradenstvo, tlmočenie, prepis médií – všetky náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti.

Vlastnosti

Stav:
pôvodný
Plocha pozemku:
3000 m2
Podlahová plocha:
96 m2
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
áno
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Materiál:
Nepálená tehla
Vykurovanie:
lokálne tuhé palivo

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Viktória Borč Horňáková

maklér
  • Slovensky |
  • Magyar
Ing. Viktória Borč Horňáková

Radi Vám poradíme

captcha image