REZERVOVANÝ - 1-izbový nadštandardný a kompletne zariadený byt s parkovaním v centre

Mestská časť: Historické centrum
Obec: Košice-Staré Mesto
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 1-izbový byt
  • 159 000 €

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj lukratívny byt v 5-ročnej Rezidencii pri radnici na Strojárenskej, doslova na skok od hornej časti Hlavnej ulice. Je ideálnym riešením pre mladého vyťaženého človeka, ktorý si potrpí na komfort, dobrú lokalitu a flexibilitu pohybu (pešia dostupnosť nákupov, zábavy, zároveň parkovanie v objekte). Rovnako je vhodný pre seniorov, ktorí tu majú všetko na dosah. Pre rovnaké atribúty je ideálny aj ako investícia. Všetko v byte aj v okolí je upravené a úplne zariadené. Stačí priniesť si svoje osobné veci.

Byt pozostáva z miestností:
- vstupná predsieň;
- izba spojená s opticky aj funkčne oddelenou kuchyňou;
- kúpeľňa s toaletou - miestnosti spolu o výmere 32,4 m2;
- priestranná loggia s plochou 7,86 m2;
- parkovacie miesto v podzemnej garáži s pohodlným prístupom výťahom.

Byt je výrazne slnečný počas takmer celého dňa, nádherne presvetlený vďaka nadrozmerným oknám. Je juhozápadne orientovaný, na 5-om nadzemnom podlaží s výhľadom na parčík a Radnicu Starého Mesta. Súčasťou predaja a výhodou bývania je už zmienené parkovacie miesto v podzemnej garáži pod objektom.

Predáva sa kompletne na mieru zariadený vstavaným nábytkom a so všetkými elektro spotrebičmi, tak ako to vidno na fotografiách. V obývacej miestnosti je vstavaná kuchynská linka s voľne stojacim ostrovčekom. V kúpeľni je moderný sprchový kút a práčka. V predsieni je obrovská, veľmi vkusná vstavaná skriňa s kopou úložného priestoru. Ďalšie skrine a skrinky s odkladacím priestorom, rovnako ako vstavaná knižnica sú v izbe.

Byt sa užíva necelé 4 roky, z čoho prvé dva roky v ňom majiteľ býval len zopár týždňov do roka pri jeho pobyte v Košiciach. Následne bol využívaný na krátkodobý prenájom. Nikdy teda nebol vyslovene trvalo obývaný, čomu zodpovedá aj dobrý stav bytu, nábytku a ostatného zariadenia.

Okrem skvelého bývania je nespochybniteľne vhodný aj ako vynikajúca investícia na ďalší prenájom (nájomcu vieme zabezpečiť ihneď). Byty v Rezidencii majú vlastný, na 100 percent obyvateľmi ovládaný systém ohrevu teplej vody. Tým sú absolútne nezávislé od vykurovacej sezóny, čo zaručuje dokonalý komfort bývania.

V úplnom centre Košíc, kde sa Rezidencia pri radnici nachádza, je vynikajúca občianska vybavenosť: priamo v objekte je supermarket Fresh, Lidl v OC Urban na Hlavnej je vzdialený ani nie 7 minút chôdze. K objektu Rezidencie patrí vlastné uzatvorené átrium a tiež námestíčko s "Havlovou lavičkou". V pešej dostupnosti je niekoľko najväčších košických parkov ako Hvozdíkov, Angelinum, Moyzesova či Komenského. Športové vyžitie rovnako ako reštauračné je v centre Košíc samozrejmosťou podobne ako to kultúrne.

Vlastnosti

Stav:
novostavba
Celková plocha:
40 m2
Poschodie:
5
Loggia:
áno - 1
Počet izieb:
1
Kúpeľňa:
sprchovací kút
Výťah:
áno
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Zariadenie:
zariadený
Vykurovanie:
ústredné - elektrické

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Viktória Borč Horňáková

maklér
  • Slovensky |
  • Magyar
Ing. Viktória Borč Horňáková

Radi Vám poradíme

captcha image