VÝNIMOČNÝ VIDIECKY DOM v najkrajšej časti TELKIBÁNYA

Obec: Telkibánya
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Typ pozemku: Pozemky - bývanie
  • 139 990 €

Popis nehnuteľnosti

Málokedy sa podarí nájsť kombináciu IDEÁLNEHO MIESTA a DOMU BEZ INVESTÍCIÍ v duchu histórie a tradícií. Ak milujete atmosféru vidieka, hľadáte tiché miesto na oddych, zároveň možnosti vyžitia v okolí, a hlavne, chcete „hotovú“ nehnuteľnosť s náročným prevedením, našli ste ju!

Rodinný dom na predaj v Maďarsku pri Košiciach, 7 kilometrov za hranicou Kechnec po novej ceste cez Abaújvár  v obci TELKIBÁNYA. Vzdialenosť od Košíc je 25 km po najkratšej ceste, priemyselný park Kechnec je 8 km. Obec je vyhľadávaným turistickým miestom s viacerými penziónmi,  s peknými výletnými miestami a čerstvým vzduchom.  Má výbornú občiansku vybavenosť.

VIDIECKY DOM V IDYLICKOM PROSTREDÍ  na najlepšej ulici Telkibánya. Ulica má najkrajšiu panorámu, MIMO RUCHU CIEST V DOSTATOČNOM SÚKROMÍ. VEĽKÝ POZEMOK  o výmere 2100 m2 je široký,  dobre využiteľný, oddychový.

Dom PREŠIEL ROZSIAHLOU REKONŠTRUKCIOU, PRIČOM SI ZACHOVAL VIDIECKE PRVKY. Typický kamenný dom má 120 rokov a nachádza sa v prednej časti záhrady.  

Miestnosti: vchod do chodby, oproti je kúpeľňa s WC, na ľavo priestranná kuchyňa s obývačkou, na pravo dve izby.

STRECHA MÁ NOVÝ KROV, pričom bola pôvodná škridla očistená a znova osadená. Prebehla KOMPLETNÁ, REKONŠTRUKCIA INTERIÉRU: rozvody elektriny, vody, nové omietky, nový podlahový betón, v celom dome dlažba, nová kúpeľňa so sprchovacím kútom s prepadom.

KÚRENIE  - v kuchyni sú nové nórské krbové kachle zn, Jotul z výhrevnosťou 130m2, s novým nerezovým komínom, v predsieni a v kúpeľni je elektrické podlahové kúrenie, v každej izbe sú nové úsporné el. radiátory so smart technológiou, ktoré si viete na diaľku cez aplikáciu regulovať a temperovať podľa potreby.  Nové okná, kuchynská linka, zrekonštruované interiérové dvere, vstupné dvere, atypické francúzske okno v spálni.

V EXTERIÉRI vytvorené PARKOVISKO pre 4 autá, nový plot, ZÁHRADNÝ DOMČEK SO ZASTREŠENOU TERASOU a elektrinou, terénne úpravy.  CELÝ DOM JE ODDRENÁŽOVANÝ  a následne vymaľovaný. Vonkajšia KAMERA so záznamom.

Dom je napojený na  elektrinu, vodovod, kanalizáciu, plynová prípojka na dvore.

PREDÁVA SA SO ZARIADENÍM, AJ ZÁHRADNÝM PRÍSLUŠENSTVOM!

Dom je vhodný PRE NÁROČNÝCH KLIENTOV, ideálne na víkendové pobyty.

Lukratívna lokalita  v kategórii maďarské pohraničie nehnuteľnosti  - domy na predaj Košice – okolie.

Predaj nehnuteľnosti v Maďarsku a následná kúpa, prihlásenie sa na úrady a inžinierske siete je bezproblémové, ak sa zveríte do rúk špecialistov s dlhoročnou praxou na trhu.

V cene nehnuteľnosti v Maďarsku je právny servis u certifikovaného advokáta, vklad kúpnej zmluvy do Katastra nehnuteľností a úhrada poplatkov, poradenstvo, tlmočenie, prepis médií.

 

Vlastnosti

Stav:
po rekonštrukcii
Plocha pozemku:
2136 m2
Zastavaná plocha:
100 m2
Počet izieb:
2,5
Kúpeľňa:
sprchovací kút
Klimatizácia:
áno
El. napätie:
230/400V
Parkovanie:
áno
Voda:
verejný vodovod
Krb:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
nie
Internet:
áno - káblový rozvod
Materiál:
Kameň
Vykurovanie:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Viktória Borč Horňáková

maklér
  • Slovensky |
  • Magyar
Ing. Viktória Borč Horňáková

Radi Vám poradíme

captcha image