Otvorte srdce na vidieku v Göncruszka, VINICA

Obec: Göncruszka
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
  • 49 000 €

Popis nehnuteľnosti

ROMANTICKÝ DOMČEK S GÁNKOM Vás prenesie do minulosti, zabudnete na zhon každodenného života a pocítite pokoj na duši. Tá atmosféra Vás chytí za srdce.

Rodinný dom na predaj v Maďarsku pri Košiciach, smer Kechnec, 14 kilometrov za hranicou Milhosť,  v známej obci Göncruszka. Celková vzdialenosť je 34 km od Košíc. Dobrá dopravná dostupnosť a početná slovenská komunita je hlavnou výhodou lokality.

Typický vidiecky dom s gánkom. KAMENNÝ DOM má tri izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, pod domom PIVNICA. SAMOSTATNE STOJACA VÍNNA PIVNICA vhodná okrem skladovania aj na posedenie. Kúrenie kachľami v každej izbe.

VLASTNÁ STUDŇA.

Do domu zavedená voda, elektrina - 3 FÁZY, plynová prípojka, žumpa.

Záhrada je výnimočná z viacerých dôvodov – obrovská výmera 2769 m2, široká, úžasná VINICA. Veľmi pekne udržiavaná, kultivovaná.

Nehnuteľnosť je vhodná ako ideálna chalupa. Pozemok, aj dom má výborný potenciál stať sa rekreačnou oázou pokoja.

Vyhľadávanejšia  lokalita  v kategórii maďarské pohraničie nehnuteľnosti  - domy na predaj Košice – okolie. Z dôvodu rýchlej dostupnosti do Košíc, priemyselného parku Kechnec a výhodných cien nehnuteľností.

Predaj nehnuteľnosti v Maďarsku a následná kúpa, prihlásenie sa na úrady a inžinierske siete je bezproblémové, ak sa zveríte do rúk špecialistov s dlhoročnou praxou na trhu.

V cene nehnuteľnosti v Maďarsku je právny servis u certifikovaného advokáta, vklad kúpnej zmluvy do Katastra nehnuteľností a úhrada poplatkov, poradenstvo, tlmočenie, prepis médií.

Vlastnosti

Stav:
pôvodný
Celková plocha:
2769 m2
Zastavaná plocha:
100 m2
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
vaňa
El. napätie:
230/400V
Voda:
studňa a vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
žumpa
Plyn:
nie
Materiál:
Kameň
Vykurovanie:
lokálne tuhé palivo
Pivnica:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Viktória Borč Horňáková

maklér
  • Slovensky |
  • Magyar
Ing. Viktória Borč Horňáková

Radi Vám poradíme

captcha image