Popis nehnuteľnosti

Zažite atmosféru malebného MAĎARSKÉHO VIDIEKA medzi VINICAMI neďaleko Tokaja.  

Rodinný dom na predaj v Maďarsku pri Košiciach, 40 km za hranicou v prevažne rekreačnej dedinke Golop. Košice sú vzdialené 60 km, hodina cesta autom.

Dedina s pekným kaštieľom je ideálna NA ODDYCH, pestovanie, DEGUSTÁCIU VÍN z okolitých pivníc a východiskový bod na výletné miesta. ZEMPLÍNSKE VRCHY, VINICE, PIVNICE, neďaleko HRAD BOLDOGKOVÁRALJA, mesto Szerencs 8 km, Encs 15 km.

MUROVANÝ jednopodlažný rodinný dom bol postavený pred cca 50 rokmi. Zo záhrady je VÝHĽAD NA ZEMPLÍNSKE VRCHY a ČASŤ ZÁHRADY JE VLASTNÝ LES.

Stav domu je ideálny pre tých, ktorí si chcú vytvoriť dom podľa svojho gusta. Nemusíte už nič búrať, je pripravený na vnútornú rekonštrukciu. Vybúrané priečky, jedna izba vybetónovaná, budúca kúpeľňa má novú vodoinštaláciu. Veľkou výhodou sú aj NOVÉ ROZVODY KÚRENIA, potrebné namontovať už iba radiátory. PLYNOVÝ KONDENZAČNÝ KOTOL, RADIÁTORY AJ KOTOL NA TUHÉ PALIVO v cene, už aj natlakované. Väčšina okien vymenená za PLASTOVÉ OKNÁ, ako aj vchodové DVERE. Strecha je škridlová v dobrom stave.

Cez ZASTREŠENÚ TERASU je po vstupe do domu veľká chodba, ktorá je čiastočne prepojená s kuchyňou. Po oboch stranách sú izby (spolu dve) a veľká kúpeľňa v zadnej časti domu. Pokračovaním domu s vlastným vchodom je letná kuchyňa, prípadne aj ďalšia izba, komora/sklad. V zadnej časti je viacero budov a PIVNICA v zemi pod jednou izbou. NOVŠIA GARÁŽ z OSB dosiek, funkčná.

VÝHODOU JE ŠIROKÝ POZEMOK, výhľad z domu je na menší SAD. Pozemok ďalej pokračuje záhradou vhodnou na pestovanie, momentálne nasadené mladé stromy, maliny, ríbezle. Veľký pozemok o výmere 2050 m2 čaká na aktívneho majiteľa a rôznorodé využitie . Končí sa vlastným lesom. Výhľad na hory, vinice, a najmä nekonečný pokoj je cítiť všade navôkol.

V dome sú zavedené VŠETKY INŽINIERSKE SIETE: voda, elektrina, kanalizácia, plyn. KÚRENIE ÚSTREDNÉ radiátormi kondenzačným kotlom na plyn, aj na tuhé palivo.

Vhodné pre aktívneho dovolenkára, ktorý vie čo chce, a nebojí sa to zrealizovať. Zároveň je milovníkom vín a typického vidieka pod úpätím Zemplínskych vrchov.

Zaujímavá lokalita v kategórii maďarské pohraničie nehnuteľnosti - domy na predaj Košice – okolie.

Predaj nehnuteľnosti v Maďarsku a následná kúpa, prihlásenie sa na úrady a inžinierske siete je bezproblémové, ak sa zveríte do rúk špecialistov s dlhoročnou praxou na trhu. Kúpa domu v Maďarsku nie je trend, ale aj výhodná investícia za prijateľnú cenu.

V cene nehnuteľnosti v Maďarsku je právny servis u certifikovaného advokáta, vklad kúpnej zmluvy do Katastra nehnuteľností a úhrada poplatkov, poradenstvo, tlmočenie, prepis médií – VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

Vlastnosti

Vlastníctvo:
osobné
Stav:
holopriestor
Plocha pozemku:
2050 m2
Zastavaná plocha:
80 m2
Podlahová plocha:
65 m2
Počet poschodí:
1
Počet izieb:
2
Kúpeľňa:
áno
Garáž:
áno
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Plyn:
áno
Terasa:
áno
Vykurovanie:
ústredné - plyn
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Viktória Horňáková

maklér
  • Slovensky |
  • Magyar
Ing. Viktória Horňáková

Radi Vám poradíme

captcha image