Výborný pomer cena / kvalita v RD Méra

Obec: Méra
Okres: Encsi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
  • 35 000 €

Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom na predaj v Maďarsku pri Košiciach vo väčšej obci MÉRA, ktorá sa nachádza popri hlavnej ceste 3 smerom na Miskolc. Vzdialenosť od Košíc je 38 km, cca 40 min jazdy autom po ROVNEJ CESTE.  Hranica Milhosť vzdialená 18 km, Kechnec 20 km. Výborná dostupnosť DIAĽNICOU, vhodné na denné dochádzanie za prácou na Slovensko. Obec odporúčaná skôr na trvalé bývanie s vlastnou železnicou stanicou. Aktuálne sa v obci nachádzajú slováci prevažne z Košíc a okolia.

MUROVANÝ 3-izbový rodinný dom napojený na VŠETKY INŽINIERSKE SIETE v dobrom technickom stave. Ďalej má kuchyňu a kúpeľňu. Zastavaná plocha 100 m2.

OBROVSKÁ ROVNÁ ZÁHRADA vo výmere 2039 m2 vhodný na rôznorodé využitie. ŠTUDŇA na polievanie záhrady.

KÚRENIE ÚSTREDNÉ RADIÁTORMI PLYNOVÝM KOTLOM, zároveň v obývačke PEC na tuhé palivo. K dispozícii sú VŠETKY INŽINIERSKE SIETE: voda, elektrina, kanalizácia, plyn.

 

Dobrý pomer cena - kvalita!

V blízkosti mesto Encs – 3km, Sárospatak s termálnym kúpaliskom, výletné miesta hrad Regéc, Boldogkováralja.

 

Dobrá lokalita  v kategórii maďarské pohraničie nehnuteľnosti  - domy na predaj Košice – okolie. Najmä z hľadiska dopravnej dostupnosti po rovnej a rýchlej ceste.

Predaj nehnuteľnosti v Maďarsku a následná kúpa, prihlásenie sa na úrady a inžinierske siete je bezproblémové, ak sa zveríte do rúk špecialistov s dlhoročnou praxou na trhu. Domy v Maďarsku nie sú iba trend, ale aj výhodná investícia.

V cene nehnuteľnosti v Maďarsku je právny servis u certifikovaného advokáta, vklad kúpnej zmluvy do Katastra nehnuteľností a úhrada poplatkov, poradenstvo, tlmočenie, prepis médií.

Vlastnosti

Stav:
čiastočne prerobený
Plocha pozemku:
2039 m2
Zastavaná plocha:
100 m2
Počet poschodí:
1
Počet izieb:
3
Kúpeľňa:
sprchovací kút
El. napätie:
230V
Voda:
studňa a vodovod
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Vykurovanie:
ústredné - plyn

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Viktória Horňáková

maklér
  • Slovensky |
  • Magyar
Ing. Viktória Horňáková

Radi Vám poradíme

captcha image