Popis nehnuteľnosti

Rodinný dom na predaj v Maďarsku pri Košiciach vo väčšej obci MÉRA, ktorá sa nachádza popri hlavnej ceste 3 smerom na Miskolc. Veľkú časť cesty z Košíc je možné absolvovať diaľnicou. Vzdialenosť od Košíc je 38 km, cca 40 min jazdy autom po ROVNEJ CESTE.  Hranica Milhosť vzdialená 18 km, Kechnec 20 km.

Dom sa nachádza v tichej oblasti, obec odporúčaná skôr NA TRVALÉ BÝVANIE s vlastnou železnicou stanicou. Aktuálne sa v obci nachádza viacero slovákov prevažne z Košíc a okolia.

Čerstvo ZREKONŠTRUOVANÝ DOM s optimálnym ROVNÝM POZEMKOM 1200m2. Stavebný materiál KAMEŇ, TEHLA, ZATEPLENIE polystyrénom 8cm.

Rozsiahla rekonštrukcia zahŕňa:

DOM má tri veľké izby. Možnosť vytvoriť kuchyňu spojenú s obývačkou. V jednej izbe priestor na ŠATNÍK. ZASKLENNÁ VERANDA. GARÁŽ.

Zastavaná plocha Cca 130 m2.

K dispozícii sú VŠETKY INŽINIERSKE SIETE: voda, elektrina, kanalizácia, plyn. 

 

Dobrá lokalita  v kategórii maďarské pohraničie nehnuteľnosti  - domy na predaj Košice – okolie. Najmä z hľadiska dopravnej dostupnosti po rovnej a rýchlej ceste, čochvíľa diaľnicou.

Predaj nehnuteľnosti v Maďarsku a následná kúpa, prihlásenie sa na úrady a prepis médií je bezproblémové, ak sa zveríte do rúk špecialistov s dlhoročnou praxou na trhu. Domy v Maďarsku nie sú iba trend, ale aj výhodná investícia.

V cene nehnuteľnosti v Maďarsku je právny servis u certifikovaného advokáta, vklad kúpnej zmluvy do Katastra nehnuteľností a úhrada poplatkov, poradenstvo, tlmočenie, prepis médií.

Vlastnosti

Stav:
čiastočne prerobený
Plocha pozemku:
1200 m2
Zastavaná plocha:
130 m2
Kúpeľňa:
sprchovací kút
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Garáž:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Plyn:
áno
Materiál:
Kameň
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
ústredné - plyn

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Viktória Horňáková

maklér
  • Slovensky |
  • Magyar
Ing. Viktória Horňáková

Radi Vám poradíme

captcha image