VEĽKÝ DOM s potenciálom v PEKNEJ ULICI mesta ENCS

Obec: Encs
Okres: Encsi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
  • 74 900 €

Popis nehnuteľnosti

Túžite bývať v rodinnom dome  a oddychovať v záhrade na pokojnom mieste, ale zároveň máte radi aj mestské bývanie s nákupnými a spoločenskými možnosťami? V tom prípade je Encs vhodné miesto pre Vás.

POSCHODOVÝ rodinný dom s DVOJGARÁŽOU na predaj v Maďarsku pri Košiciach, 23 km za hranicou Milhosť v peknej VILOVEJ ČASTI MESTA Encs. Košice sú vzdialené 45 km, priemyselný park v Kechnec je vzdialený 27 km. Rýchla dopravná dostupnosť po DIAĽNICI.

V meste ENCS je výborná občianska vybavenosť. Obchody, reštaurácie, cukráreň a všetko, čo môžete potrebovať. Zároveň pokojná časť. Vhodné na komfortný rekreačný dom, ale skôr NA TRVALÉ BÝVANIE a každodenné dochádzanie za prácou na Slovensko. V meste je ŽELEZNIČNÁ STANICA SO SPOJENÍM DO KOŠÍC.

MUROVANÝ, TEHLOVÝ rodinný dom bol postavený pred 40 rokmi ako súčasť radovej zástavby štyroch domov, s vlastnou záhradou, a DVOMA GARÁŽAMI.

STAV DOMU JE DOBRÝ, po vhodný na nasťahovanie. Vhodný PRE VEĽKÚ RODINU, prípadne AJ DVOJGENERAČNÉ bývanie. ZÁHRADA JE ROVNÁ, vo výmere 566 m2. Je tu aj tehlová skladová budova. Na konci pozemku je cesta, tým je možné vstúpiť na pozemok aj zozadu. Orientácia pozemku je sever/juh, čo zabezpečuje DOSTATOK SLNKA počas celého dňa, aj na TERASE a hornej LOGGII zo spálne. Viaceré ovocné stromy ako čerešňa, jabloň. SAMOSTATNE STOJACE DVE GARÁŽE vo výmere 2x 19m2.

DVOJPODLAŽNÝ dom z 80-tych rokov, s PIVNICOU, TERASOU a LOGGIOU sa približuje dnešným trendom a potrebám rodiny. Na prízemí sa nachádza spoločenská časť na denné vyžitie a na hornom podlaží je privátna zóna, oddychová s kúpeľňou. Pod 1/3-nou domu je suchá PIVNICA – je tu PLYNOVÝ KOTOL, AJ NOVÝ KOTOL NA TUHÉ PALIVO.

  1. podlažie: chodba, OBÝVAČKA, JEDÁLEŇ S KUCHYŇOU /bez linky/, WC, komora, schodisko, TERASA.
  2. podlažie: chodba, TRI SPÁLNE, kúpeľňa, WC, LOGGIA

V dome sú zavedené VŠETKY INŽINIERSKE SIETE: voda, elektrina, kanalizácia, plyn. KÚRENIE ÚSTREDNÉ radiátormi kotlom na plyn, aj na tuhé palivo.

ZJAZD Z DIAĽNICE priamo pred mestom. Výborné východiskové miesto na výletné miesta, hrady, kúpaliská v okolí.
VÝBORNÁ lokalita v kategórii maďarské pohraničie nehnuteľnosti - domy na predaj Košice – okolie.

Predaj nehnuteľnosti v Maďarsku a následná kúpa, prihlásenie sa na úrady a inžinierske siete je bezproblémové, ak sa zveríte do rúk špecialistov s dlhoročnou praxou na trhu. Kúpa domu v Maďarsku nie je trend, ale aj výhodná investícia za prijateľnú cenu.

V cene nehnuteľnosti v Maďarsku je právny servis u certifikovaného advokáta, vklad kúpnej zmluvy do Katastra nehnuteľností a úhrada poplatkov, poradenstvo, tlmočenie, prepis médií – VŠETKY NÁKLADY SPOJENÉ S PREVODOM NEHNUTEĽNOSTI.

Vlastnosti

Plocha pozemku:
566 m2
Zastavaná plocha:
60 m2
Podlahová plocha:
120 m2
Počet poschodí:
2
Počet izieb:
4
Plocha balkóna:
1 m2
Kúpeľňa:
vaňa
El. napätie:
230V
Voda:
verejný vodovod
Garáž:
áno - 2 autá
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Plyn:
áno
Materiál:
tehla
Terasa:
áno
Vykurovanie:
ústredné - plyn
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
20 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Viktória Horňáková

maklér
  • Slovensky |
  • Magyar
Ing. Viktória Horňáková

Radi Vám poradíme

captcha image