Stavebný pozemok v čarovnej Mogyoróska v objatí hôr

Obec: Mogyoróska
Okres: Abaúj-Hegyközi
Kraj: Borsod-Abaúj-Zemplén
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
  • 18 200 €

Popis nehnuteľnosti

Ak túžite oddychovať V NAJKRAJŠEJ OBCI severného Maďarska obklopení horami a dýchať ten najčerstvejší vzduch, našli ste vytúžené miesto! Tu platí, lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť...
Na predaj STAVEBNÝ POZEMOK v Maďarsku pri Košiciach. MALEBNÁ DEDINKA MOGYORÓSKA V HORSKOM, NEDOTKNUTOM PROSTREDÍ V ZEMPLÍNSKEJ CHRÁNENEJ krajinnej oblasti, je vzdialená 49 km od Košíc, smer Kechnec. Hranica Milhosť je vzdialená 27 km.

Miesto ideálne na rekreáciu, oddych, aktívnu turistiku, ale aj trvalé bývanie s minimálnym sociálnym kontaktom. V blízkosti je často navštevovaný HRAD REGÉC. Klimatickým prostredím VHODNÉ PRE ĽUDÍ S DÝCHACÍMI ŤAŽKOSŤAMI. V obci je viacero penziónov a súkromných ubytovacích zariadení.
Pozemok sa nachádza v peknej časti obce, v intraviláne, s pekným výhľadom. Výmera 1300 m2, šírka 15m. Mierne klesá, na konci v najnižšie položenej časti je malý potôčik prameniaci neďaleko v obci. Na pozemku je sad starších ovocných stromov.
Inžinierske siete: elektrina a obecná voda pri pozemku.
Turisticky veľmi lákavá lokalita v kategórii maďarské pohraničie nehnuteľnosti - domy na predaj Košice – okolie.

Predaj nehnuteľnosti v Maďarsku a následná kúpa, prihlásenie sa na úrady a inžinierske siete je bezproblémové, ak sa zveríte do rúk špecialistov s dlhoročnou praxou na trhu.

V cene nehnuteľnosti v Maďarsku je právny servis u certifikovaného advokáta, vklad kúpnej zmluvy do Katastra nehnuteľností a úhrada poplatkov, poradenstvo, tlmočenie, prepis médií..

Vlastnosti

Plocha pozemku:
1300 m2
Inžinierske siete:
blízko

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Viktória Horňáková

maklér
  • Slovensky |
  • Magyar
Ing. Viktória Horňáková

Radi Vám poradíme

captcha image